Klacht: Geen pakket, wel betalen?

Anoniem019282 op 09 oktober 2018 over Pabo in de categorie Internetshops - Erotiek

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 15 oktober 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Blokland, Onze excuses voor het ongemak. Ik heb u per mail een brief toegestuurd. Graag deze invullen en per mail terugsturen. Nadat wij deze ontvangen hebben, kunnen wij het verder voor u afhandelen. Het openstaand bedrag wordt dan...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Pabo
Status Opgelost
Datum 9 oktober 2018

Een klant heeft op 3 juli 2018 een bestelling geplaatst bij Pabo.nl, maar deze nooit ontvangen. Ondanks een melding dat het pakket op 16 juli was bezorgd, ontving de klant geen pakket of notificatie van de postbezorger. Na contact met Pabo bleek dat het pakket volgens de track en trace-code op een verkeerd huisnummer was afgeleverd.

Mijn Klacht:

3 juli 2018 heb ik een bestelling geplaatst via Pabo.nl die ik nooooit heb ontvangen.

Op 16 juli kreeg ik een mail dat de bestelling is bezorgd. Echter heb ik niks in ontvangst mogen nemen én geen briefje ontvangen van de postbezorger waar het pakketje eventueel bezorgd zou zijn. Volgens de track en trace code was het pakket bij de buren bezorgd. Ik heb in het gehele portiek nagevraagd of er een pakket voor mij was bezorgd, nee was het antwoord.

Op 1 augustus heb ik een mail gestuurd naar Pabo,met het verzoek dit graag uit te zoeken, aangezien ik niet ga betalen voor iets wat ik niet heb ontvangen (meer dan logische denk je).

Vervolgens krijg ik op 8 augustus een mail terug, met het antwoord dat het pakket op huisnr 18 is bezorgd (ik woon op huisnr 96….). Nou na een plattegrond te hebben ontvangen vanuit Pabo, meerdere malen te hebben aangebeld EN een briefje te hebben achter gelaten bij de desbetreffende buren GEEN pakket.

Ik heb pabo NADRUKKELIJK laten weten,niet te betalen voor een pakket die ik NIET heb ontvangen. Ik heb er zelf alles aan gedaan om het pakketje als nog te achterhalen (ondanks ik op het moment van bezorgen op 14 juli om 11.33 gewoon thuis zat).

TOCH KRIJG IK VANDAAG EEN INGEBREKESTELLING VIA DE MAIL BINNEN.

Ik ben niet bereid om te betalen voor iets wat ik NOOIT heb ontvangen.

Gewenste Oplossing:

-Ik wil geen facturen meer ontvangen
Of
- De bestelling nogmaals verzenden zodat ik wél kan betalen voor iets wat ik dan ook daadwerkelijk heb ontvangen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pabo

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pabo nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Pabo in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Pabo een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Pabo

Heeft op 15 oktober 2018 om 10:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM