Klacht: Factuur jaar nota

Sanni95 op 11 mei 2023 over Oxxio in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Oxxio has resolved this complaint
Klacht opgelost op 15 juni 2023
Reactie van het bedrijf:

Goedendag, Bedankt voor uw bericht. Ik kan me goed voorstellen dat u hier graag meer informatie over wilt. U wordt per jaar afgerekend voor het jaarverbruik dat u heeft gehad. Het is alleen echter wel zo dat naast de afrekening...

Bedrijf Oxxio
Status Opgelost
Datum 11 mei 2023

Een klant van Oxxio heeft problemen ondervonden bij het verkrijgen van een aparte factuur voor de maand april, omdat deze volgens het bedrijf is samengevoegd met de jaarnota. Tijdens het gesprek met de klantenservice werd de klant ook gevraagd of hij in staat was om de bedragen over te maken, wat als ongepast werd ervaren. De klant vraagt om een aparte factuur voor april, aangezien deze niet meer van toepassing zou moeten zijn.

Mijn Klacht:

Heb 2 keer met oxxio gesproken.. ze kunnen mijn maand nota niet mailen van d’r maand april, omdat ze die bij de jaar nota hebben opgedruk. Nu vraag ik ze of ik een factuur kan krijgen van de maand april volgens hun is dat niet mogelijk omdat hij bij de jaar nota opstaat.

Later begon de medewerker of ik wel in staat was om de bedragen over te maken.. vind dit nogal een rare opmerking van de medewerkers volgens mij js dat niet aan hun on daar ook nog eens over te oordelen.

Mijn vraag is of ik alsnog een factuur kan krijgen van de maand april of die jou op de jaar nota zit of niet! Hij is er bij opgezegd dus hij kan er ook weer af!

Mvg S Raatjes

Gewenste Oplossing:

Een aparte factuur nota en een aparte jaar nota!

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Oxxio over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Oxxio in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Oxxio een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Oxxio

Heeft op 15 juni 2023 om 14:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedendag,

Bedankt voor uw bericht. Ik kan me goed voorstellen dat u hier graag meer informatie over wilt.

U wordt per jaar afgerekend voor het jaarverbruik dat u heeft gehad. Het is alleen echter wel zo dat naast de afrekening ook een maandelijkse bedrag wordt afgeschreven welke u verplicht bent maandelijks te betalen. Wanneer een jaarnota wordt opgemaakt, word er direct voor u een adviesbedrag berekend passend op de geldende tarieven en het jaarverbruik. Dit bedrag wordt dan ook direct ingehouden. De jaarnota is dus tegelijk ook een soort maandnota. We kunnen geen losse maandnota opmaken voor de maand april gezien deze is verwerkt in de jaarnota. Misschien is dit niet de oplossing waar u op had gehoopt, maar we kunnen er niks aan veranderen.

Met vriendelijke groet,

Michael,

Oxxio Crew Member

Alle klachten die gemeld zijn door Sanni95
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie