Klacht: Oplichting

JilVis-OvPay op 31 juli 2025 over OVPay in de categorie Betaalsystemen, Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf OVPay
Categorie Betaalsystemen
Status Nieuwe klacht
Datum 31 juli 2025

Een reiziger heeft op Roze Maandag een treinreis van Rosmalen naar Tilburg gemaakt, maar ontdekte de volgende dag dat er twee keer voor de rit was afgeschreven. Later bleek dat de prijs van de heenreis was verhoogd van € 7,30 naar € 20,00, en dat het vertrekstation in de OVPay-app als 'Onbekend' werd weergegeven, wat volgens de klager het gevolg was van een computerfout bij OvPay.

Mijn Klacht:

Op Roze Maandag reis ik per trein van Rosmalen naar Tilburg, en later op de dag terug. De volgende dag controleer ik mijn bankrekening en zie dat twee maal de ritprijs is gedebiteerd.
Enkele dagen later merk ik op, dat de afboeking van de heenreis is verhoogd van € 7,30 naar € 20,00. Uit de OvPay app blijkt, dat het vertrekstation is gewijzigd naar Onbekend. Met terugwerkende kracht is de afschrijving van mijn bankrekening gewijzigd, kennelijk om reden van een computerfout bij OvPay.

Gewenste Oplossing:

Terugbetaling en publieke excuses in de media dat deze vorm van diefstal en oplichting door OvPay plaats vindt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over OVPay

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over OVPay nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht JilVis-OvPay

5 maanden geleden - Afhandeling geweigerd oor OVPay

Alle klachten die gemeld zijn door JilVis-OvPay
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM