Mijn Klacht:
Vanaf 6.12.13 tot 16.12.13 verbleven mijn man en ik in hotel Noelia Sur te Playa de las Americas. 4 jaar geleden waren wij ook in dit hotel en hadden er weer erg naar uitgekeken om onze welverdiende vakantie hier weer te kunnen vieren.
Op ma.dag 8.12.13 werden wij wakker van heel vervelende geluiden. Het zwembad, terrassen worden voorzien van nieuwe tegels. Het hotel zou nog mooier worden. Heel jammer dat wij nu net vakantie hadden.
De klacht hebben wij aan de hostes van Arke kunnen melden. dit hebben wij vrijdag de 12.12.13 kunnen doen.
zaterdagochtend werd er een briefje onder onze deur geschoven met het verzoek om ons bij de receptie te melden. Dit hebben wij gedaan.
Daar werd een voorstel gedaan: wij mochten geheel gratis naar de Spa, of onze rekening van onze genoten drankjes zouden wij niet hoeven betalen.
Met dit voorstel zijn wij niet accoord gegaan.
De vakantie waar wij zo naar uitgekeken hadden was niet wat wij ervan verwacht hadden.
Wij hebben geen gebruik kunnen maken van de terrassen rondom het zwembad. het was een ondraaglijk herrie. ‘S morgens vroeg konden wij niet uitslapen. Om 8:00 uur begonnen de werkzaamheden al,
Wij hadden een extra bedrag betaald omdat wij graag op het zwembad wilde kijken. Nu was dat de verkeerde keuze. De vakantiegangers aan de andere zijdes hadden het iets rustiger.
Gewenste Oplossing:
Wij zouden heel graag de helft van onze reissom terug willen hebben.

