Klacht: Overlast krantenbezorger

ponedeja op 31 juli 2021 over De Persgroep Nederland in de categorie Uitgever

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Uitgever
Status Open
Datum 31 juli 2021

Een klant van De Persgroep Nederland ervaart overlast van een krantenbezorger die elke ochtend om 5 uur luid in het Afrikaans praat. Ondanks verzoeken om zachter te praten of te stoppen, blijft de bezorger doorgaan, wat al enkele jaren aanhoudt.

Mijn Klacht:

Deze krantenbezorger komt elke ochtend om 5 uur hard praten in het Afrikaans. Ik heb hem gevraagd zachter te praten of te stoppen. Hij blijft doorgaan. Dit is al een paar jaar zo

Gewenste Oplossing:

Hij moet ophouden met geluidsoverlast veroorzaken

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De Persgroep Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De Persgroep Nederland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ponedeja
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM