Klacht: Reis naar Turkijen

exter123 op 25 oktober 2013 over Overige reisorganisaties in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Open
Datum 25 oktober 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij het boeken kan je een keuze maken met welke vliegmaatschappij je wil vliegen. Lekker makkelijk kan je ook nog kiezen op welke tijd je wil vliegen. Maar bij het ontvangen was de terug reis veranderd. Naar het kantoor van QK reizen bellen word niet opgenomen 5x geprobeerd, dan maar met de email proberen, geen antwoord. Nou dan gaan we maar op vakantie met een slechte terug vlucht. Op schiphol aangekomen stonden we niet in het systeem om te vertrekken, na een uur wachten mochten we toch nog mee. Alles naar het hotel was prima verzorgt. Alleen het vertrek was niet gemeld wanneer dat zou zijn. Zelf na het bellen met de vervoerder er achter gekomen wanneer we klaar moesten staan om te vertrekken uit het Hotel.
Ik ga dan ook nooit meer met deze reisorganisatie mee op reis.

Gewenste Oplossing:

Het zou heel netjes staan om je te verontschuldigen voor deze slechte service. Ik wacht namelijk nog steeds op antwoord.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Overige reisorganisaties

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Overige reisorganisaties nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM