Klacht: Ter reparatie gestuurd horloge niet geretourneerd, status onbekend

Arno van der Heide op 11 maart 2023 over Outletuur.nl in de categorie Internetshops - Sieraden en horloges

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 11 maart 2023

Een klant heeft in maart 2022 een horloge besteld bij Outletuur.nl, maar het horloge vertoonde snel een defect. Na het ter reparatie opsturen van het horloge, heeft de klant herhaaldelijk om updates gevraagd, maar kreeg te horen dat het horloge intern zoek was en ontving uiteindelijk geen reacties meer. Na een half jaar zonder oplossing heeft de klant Outletuur in gebreke gesteld en overweegt juridische stappen.

Mijn Klacht:

In Maart 2022 heb ik een horloge besteld, en na enige wachttijd ontvangen. Een indicatorplaatje raakte al snel los zonder stootschade en zonder het horloge vaak gedragen te hebben. In overleg met Outletuur heb ik het horloge (aangetekend) ter reparatie gestuurd. Sindsdien heb ik meerdere malen om een update gevraagd; telkens was de boodschap dat het horloge intern zoek was, en op de laatste verzoeken heb ik helemaal geen reactie gehad. Inmiddels ben ik ongeveer een half jaar verder. Onlangs heb ik ze in gebreke gesteld en ik ben voornemens tot vordering over te gaan op korte termijn.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag het aankoopbedrag inclusief gemaakte kosten (ben hen gemeld) terugontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Outletuur.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Outletuur.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Arno van der Heide
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM