Mijn Klacht:
Wegens medische omstandigheden moest mijn heenvlucht van Melbourne naar Amsterdam gecanceld en de terugvlucht omgeboekt. Dit is uiteindelijk na bijna 16 uur of langer on hold te zijn gelukt.
De heenreis is vervolgens met een ander reisbureau geregeld en uitgevoerd.
Bij inchecken op Schiphol bleek dat ze de heenreis niet hadden gecanceld en dus als ongebruikt in het systeem stond. Hierdoor kon de airline mij in het systeem voor de terugreis niet inchecken. Dit moest eerst opgelost worden door Opodo omdat zij het niet juist hadden ingevoerd in hun systeem, waardoor de oorspronkelijke heenvlucht als ongebruikt nog open stond. Om dit te regelen direct Opodo gebeld en online gechat. Telkens door Opodo in de wacht gezet omdat degene aan de lijn het niet kon oplossen.
Uiteindelijk hangen ze gewoon op zonder dat er iets opgelost wordt. Ook in de chat blijft degene met wie je praat niets te kunnen doen en adviseert je een nieuw ticket te kopen van € 4000, terwijl het hun fout is.
Het lijkt een meer op een criminele organisatie dan op een reisbureau.
Gewenste Oplossing:
Dat Opodo goede service levert en een adequate oplossing biedt op een moment dat zij een probleem veroorzaken.

