Klacht: Geen voucher ontvangen van OPODO

Opodo2020@ op 08 juni 2020 over Opodo in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Opodo is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Opodo
Categorie Reizen Algemeen
Status Nieuwe klacht
Datum 8 juni 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geboekt bij OPODO voor een reis d.d 23 mei 2020 t/m 9 juni 2020 met British Airways naar Ziud-Afrika. Contact gehad met OPODO, zij bevestigen dat de vlucht geannuleerd is ivm corona. Ze sturen een mail met een link om een voucher aan te vragen. Echter die link werkt niet. Na weer een telefoontje en weer een link ontvangen die niet werkt. Vervolgens weer gebeld naar Groot-Brittanië, nu alleen maar toets 1 voor voucher. Daarna valt de lijn stil. Gaat om meer dan € 1200,- waar ik een refund of voucher voor wil hebben.

Gewenste Oplossing:

Als ik het geld terug hebt of een voucher.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Opodo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Opodo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Opodo2020@
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM