Klacht: Geen bevestiging na betalen ticket

Adnane op 08 mei 2023 over Opodo in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Opodo is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Opodo
Categorie Reizen Algemeen
Status Nieuwe klacht
Datum 8 mei 2023

Mohamed heeft een klacht ingediend omdat hij op de luchthaven van Fes niet kon vliegen, ondanks dat hij zijn ticket via Opodo had betaald en het bedrag van zijn rekening was afgeschreven. Na contact met Opodo bevestigden zij de boeking, maar door een technische fout was deze niet correct doorgekomen in het systeem van TUI, die geen informatie over de vlucht kon vinden.

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw,

Mijn naam is Mohamed. Ik ben op de luchthaven van Fes geweigerd om te vliegen, omdat ik niet in het systeem zou staan. Wij hebben netjes betaald en het geld is ook van de rekening afgeschreven.

Wij hebben daarna contact opgenomen met het platform waar we de boeking hebben gedaan en die bevestigen ook dat ik daadwerkelijk heb geboekt, maar dat het door een technische fout niet doorgekomen is. Wij moesten dan ook met TUI contact opnemen. Tui geeft te kennen niks in het systeem te zien.

Het gaat om de vlucht TUI Airlines Belgium TB 2562 van Fes Saïs naar Brussel op 05 mei 2023 om 10.15 als vertrek.

Wij hebben via de site opodo.fr deze boeking gedaan met reserveringsnummer 11678759378. Boekingreferentie is 0055761324.

We hebben ook de gesprekken als bewijs waarin we door opodo te woord worden gestaan waarin ze bevestigen dat mijn boeking wel bestaat maar door een technische fout niet is doorgekomen. We zijn er al bijna een week mee bezig en nog steeds niks opgelost.

Wij staan op het punt om met youtube kanaal BOOS contact op te nemen om te kijken of er nog meer gedupeerden zijn.

Opodo zegt niks te kunnen doen en dat het probleem bij TUI ligt. Terwijl we wel bij opodo hebben geboekt. Slechte service, slecht contact. Nooit meer via hun!

Gewenste Oplossing:

Wij willen of ons geld terug of een nieuwe vlucht z.s.m. en een extraatje door alle stress eromheen en kosten die ik kwijt ben door langer te verblijven hier.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Opodo

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Opodo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Adnane
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM