Klacht: Oplichterij

Alex S op 01 december 2019 over Check Die Deal in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 1 december 2019

Een klant heeft een douche strip besteld bij Check Die Deal, maar na drie weken is het product nog steeds niet geleverd en ontvangt de klant geen reactie op zijn e-mails. De klant beschouwt de situatie als oplichterij en vraagt zich af waarom de website nog steeds actief is zonder dat er actie wordt ondernomen.

Mijn Klacht:

Ik heb een douche strip voor onder de deur besteld en betaald, na drie weken nog steeds niets ontvangen en ze reageren niet op mijn mails.
Ze bedriegen iedereen, ik snap niet dat zo’n site gewoon in de lucht blijft, dat er geen actie woord ondernomen.

Gewenste Oplossing:

Als ik gewoon de spullen krijg waar ik recht op heb, of mijn geld terug krijg.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Check Die Deal

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Check Die Deal nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Alex S
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM