Mijn Klacht:
Geachte heer/ mevrouw
Ik heb jullie gebeld op 25 juli over onze auto Opel Nederland
Wij hebben namelijk eind 2022 meerdere keren contact gehad met mevrouw E.
Dat ging er over dat bij onze auto een lampje was gaan branden waardoor er een nieuwe motor in de auto moest.
Wij die niet beter wisten dan dat de auto van 01-12-2020 was wilde daar via aan spraak maken over garantie waar wij nog net invielen.
Maar er werd ons juist vertelt door mevrouw E, dat wij geen garantie meer hadden want de auto was niet van 01-12-2020 maar van 27-07-2020.
Wij hebben contact gezocht met de verkoper en die bleef volhouden dat de auto goed was geregistreerd . Wat uiteindelijk ertoe lijden dat wij tussen jullie twee in kwamen te staan een dealer zeg dit en Opel Nederland zeg dat. Uiteindelijk heeft de dealer hem laten maken en is de auto begin januari 2023 voorzien van een nieuwe motor.
Alleen naar precies 6 weken ging weer het lampje branden.
Toen hebben wij zelf nieuwe kleppen er in laten zetten maar ook daarna ging naar een tijdje het lampje weer branden.
Het enige wat toen het nog kon zijn was er een nieuwe turbo in laten plaatsen. Maar dat moesten we dan wel zelf gaan bekostigen en dat is niet goedkoop. Maar op 25 juli dit jaar gingen wij naar de garage toe voor een afspraak van voor de keuring want ja wanneer is onze auto nou vier jaar juli of toch december. RDW hadden we het nogmaals gevraagd en die bleef op december. maar toen wij bij de garage kwamen zeiden hun ook de auto hoef pas voor december gekeurd te worden, hun lieten het ons zelfs in het systeem zien.
Hij zei daar ook bij dat er dat er door Opel Nederland verkeerde informatie is afgegeven in november 2022.
de auto kan wel geregistreerd zijn op 27-07-2020 maar dat die pas op kenteken is gezet op 01-12-2020.
En dat is een zeer ernstige fout. Wij hebben dit met onze advocaat besproken. En die wilt hier zeker een zaak van maken wat ook zal gebeuren als jullie niet de turbo alsnog gaan laten vervangen.
En de andere kosten op jullie gaan nemen.
Het is echt schandalig dat wij zo behandeld zijn door jullie. Wij konden geen extra garantie kopen En jullie hebben ons een hpop zorgen bezorg en dat heeft geleverd dat wij totaal niet hebben kunnen genieten van deze auto.
Hoop dat jullie snel met een passende oplossing komen zodat wij eindelijk eens van onze auto kunnen gaan genieten
Als wij niets horen zullen wij over twee weken de opdracht geven op hier een rechtszaak van te maken maar hoop dat het niet zover moet komen.
Met Vriendelijke Groet.
Simon en Lonetta Tolhuisen
Gewenste Oplossing:
Dat ze eindelijk de garantie geven en de auto laten maken zoals hoort.
En een schadevergoeding voor de kosten die er zijn gemaakt

