Klacht: Onterecht ontvangen dreigmails en incassoprocedure

klager36c148d7 ✓ Verified op 02 juli 2026 over Datablaster AG in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 2 juli 2026

Een gebruiker heeft een profiel aangemaakt op spannendedaten.nl, een website van Datablaster AG, maar besloot niet te betalen na het ontdekken van de kosten. Ondanks het niet betalen ontvangt de gebruiker dreigmails en is er een incassoprocedure gestart, wat als ongepast wordt ervaren.

Mijn Klacht:

Ik heb een profiel aangemaakt op spannendedaten.nl, wat van Datablaster AG is. Nadat ik mijn e-mailadres had bevestigd en verder ging met het profiel, ontdekte ik het te betalen bedrag en heb ik besloten niet te betalen. Als ik van tevoren had geweten wat het bedrag was, had ik geen profiel aangemaakt. Ondanks dat ik niet heb betaald, ontvang ik nu herinneringsmails en is er een incassobureau ingeschakeld. Dit vind ik zeer ongepast en ongewenst.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek Datablaster AG om geen dreigmails meer te sturen en mij met rust te laten
Ik heb nu te maken met auer witte thiel incasso bureau, ik heb ze de situatie uitgelegd, maar ze willen beweren dat ik mijn betaalgegevens heb verstrekt en op akkoord heb gedrukt, ik heb geen betaalgegevens vertrekt , alleen maar een profiel aangemaakt . Ik kreeg ook een mail van Dateblaster dat als ik niet zou betalen dat mijn account verwijderd zou worden en ik geen gebruik kan maken van de site.
Nu zit er nog een incassobureau bureau achteraan en dat is Fairmound gmbh uit Dresden met alweer een nwe factuur, dit is pure intimidatie en heel erg zorgelijk,
Ik heb in Nederland de situatie uitgelegd aan een incassobureau, en die heeft mij geadviseerd om alles te blokkeren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Datablaster AG
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Datablaster AG

Alle klachten die gemeld zijn door klager36c148d7
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM