Mijn Klacht:
Meerdere malen heb ik hun mailtjes gestuurd omtrent hetzelfde dossiernummer
Het gaat om een schuld van mij man VOOR ons huwelijk. Bij deze zal ik het nogmaals uitleggen.
Mijn man en ik zijn in 2018 getrouwd. In dit jaar is er een nieuwe huwelijksregel ingegaan. Zie link(https://www.echtscheiding-wijzer.nl/nieuwe-huwelijksregels-2018.html)
Hiervoor heb ik van vleuten en van hooff al benaderd over mijn en/of rekening waar hun beslag op hebben gelegd. Na meerdere mailtjes en telefoontje hebben zij netjes een mail gestuurd en uitgelegd waarom zij wel het recht hadden om er beslag op te leggen. Dit begrijp ik. Dit was echter na 2 weken.
Vervolgens hebben wij een betalingsregeling getroffen die per februari. Hier zijn hun akkoord mee gegaan. Die heb ik in Februari gestart en in Maart is deze er helaas tussen geschoten, maar hebben jullie het geld al in beslag genomen via mijn salaris had ik gezien.
Vervolgens hebben zij in Maart mij een brief gestuurd en daarin gezet dat mijn beslagvrije voet is vastgesteld uit de informatie die jullie hebben gekregen van mijn werkgever. Hierbij kom is dus weer terug op ,mijn 1ste punt met de nieuwe huwelijksregel en hebben jullie het recht dus niet om aan mijn geld te komen. In April en Mei hebben zij beslag op mijn loon gelegd en Mei zelfs mijn volledige vakantiegeld ingenomen.
Ik werk hard in de zorg voor mijn geld en vanwege de corona werk ik meer omdat wij handen tekort hebben. Dan leggen zij beslag op mijn geld van mijn overuren! Weer kom ik terug op mijn 1ste regel. Hier hebben jullie geen recht op aan mijn salaris te zitten.
Dan mijn laatste vraag. Waarom leggen zij evengoed beslag op mijn/ons geld als wij een goedgekeurde betalingsregeling hebben lopen? Dit is wel een beetje tegenstrijdig vind u niet?!
Gewenste Oplossing:
Als zij mij telefonisch te woord kunnen staan en het beslag van mijn loon afhalen

