Klacht: Niet Retour Nemen van een product

user-1245412 op 07 maart 2016 over Onlinelampenwinkel.nl in de categorie Verlichting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Verlichting
Status Open
Datum 7 maart 2016

Gerard van Ginderen heeft een klacht ingediend bij Onlinelampenwinkel.nl omdat het bedrijf een burolamp niet wil retourneren. Hij stelt dat de lamp als kerstcadeau bedoeld was, maar door omstandigheden pas na de kerst kon worden teruggestuurd, en vindt het onredelijk dat er geen coulance wordt geboden gezien de feestdagen en bijbehorende sluitingen.

Mijn Klacht:

Onlinelampenwinkel wil een burolamp niet terug nemen die ik als kerst kado wilde geven maar inmiddels door diegene al was gekocht. 18-12-2015 is er op mijn kantoor voor ontvangst getekend. Ik heb gewacht tot de 2de kerst met geven (dat lijkt me redelijk vrij normaal), en nu op 07-01-2016 ben ik in de gelegenheid om hem terug te sturen.

IDD ik heb maar 14 dagen retour tijd (staat aangegeven), maar aangezien dit over de kerst en nieuwjaar is gegaan vind ik dat er wel een coulance regeling mag ivm kerst en nieuwjaar geest, van te voren moeten bestellen, vakanties, gesloten kantorenen, rare openings tijden etc.. Ik vind dit is namelijk heel klant onvriendelijk.

met vriendelijk groet,
Gerard van Ginderen

Gewenste Oplossing:

Dat Onlinelampenwinkel het burolamp retour neemt en de aankoop bedrag terugstort.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM