Klacht: Oplichterij

De kleine Man op 22 juni 2017 over Onlinebedrijvenregister.nl in de categorie Online Gidsen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Online Gidsen
Status Open
Datum 22 juni 2017

Een klant heeft een klacht ingediend tegen onlinebedrijvenregister.nl, waarbij hij aangeeft telefonisch benaderd te zijn na het gebruik van een digitale kortingsbon. Tijdens het gesprek werd niet vermeld dat hij een rekening van ruim 400 euro zou ontvangen, en de informatie op de website zou onjuist zijn. De klant ervaart verwarring door de verschillende betalingsherinneringen en de korte termijn om te betalen.

Mijn Klacht:

Ik ben kortgeleden telefonisch benaderd door onlinebedrijvenregister.

Kort voor dat gesprek had ik via Internet een digitale kortingsbon gebruikt. Tijdens het gesprek had ik het idee dat ik daarover werd gebeld om meer informatie te verkrijgen wat er op de pagina moest worden geschreven.

Nu krijg ik plotseling een rekening van ruim 400 euro.
Daarover is tijdens het gesprek niks verteld.
Ook de vermeldingen op de website kloppen van geen kant.
En dan de facturen en betalingsherinneringen!!!

Eerst krijg ik dertig dagen om te betalen… Dan krijg ik nog geen drie weken later bericht dat ik nog niet heb betaald en dat ik binnen 14 dagen had moeten betalen…. En weer twee dagen verder krijg ik nogmaals een betalingsherinnering.

Ten lange leste heb ik eens bekeken wat zij nou eigenlijk voor mij doen… Nu blijkt dat ze maar gewoon wat info op de pagina hebben gezet waarvan de helft niet eens klopt.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag dat zij al mijn gegevens verwijderen, de juiste en de onjuiste gegevens...
Ik wil dat zij de factuur vernietigen en ik wil niet opnieuw lastig gevallen worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Onlinebedrijvenregister.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Onlinebedrijvenregister.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door De kleine Man
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM