Klacht: Ze komen geen enkele belofte na

lidiadejong op 08 juli 2015 over Online in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Online
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 8 juli 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij onze verhuizing ging het mis. Geen internet. Ze gaven de schuld aan ons. We zouden het verkeerd aansluiten. Maar ook een monteur is na tig keer bellen nooit gekomen. Blijkt dat we op een gegeven ogenblik als ´opgezegd´ in het systeem stonden. Ik heb werkelijk inmiddels 20x gebeld. Nadat we vanaf eind maart al geen internet hadden heb ik in mei de hoop opgegeven en ben ik overgestapt. We zouden compensatie krijgen voor de maanden dat we geen internet hadden. Maar ook dat is na 3x bellen niet gelukt. Er wordt nog steeds maandelijks geld afgeschreven. Ik boek het inmiddels terug, want ik ben het zat. Online.nl geeft aan dat ik wel moet betalen en dat zij het dan later terugstorten. Ja dan ontvangen ze ook nog mijn rente!

Medewerkers kunnen niets zelf, alles is uitbesteed. Dus als er dan iemand is die me echt wil helpen kunnen ze dat gewoonweg niet.

Gewenste Oplossing:

- Ik wil al mijn geld terug vanaf eind maart
- Ik wil een vergoeding voor al mijn telefoontjes (en uren in de wacht)
- Ik wil oprechte excuses

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Online

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Online nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie