Mijn Klacht:
Oke, daar komt ie.
Ik heb al 2 jaar lidmaatschap daar voor internet, het was vaker kut dan niet kut. Gewoon een kut verbinding. Ik schakelde dan over naar de buurman zijn verbinding. Dat kan nu dus niet meer.
Dus, dan bel je vorige week. Dan kom je in een menu waar je niet uit komt. Want je wordt steeds terug gestuurd naar een vorige keuze of blijven hangen. Dan bel je toch maar terug naar de verkoop. Die schakelen je door naar technische afdeling. En dan hoorde ik daarvoor nog van die vrouw “ja we weten dat het menu niet goed werkt”. Zo, mooi he, even mensen laten bellen naar een menu wat in niets uitmondt behalve dan wachten? Best Ziek.
Maar goed, ik kreeg een medewerker van afdeling verkoop, die schakelde me door. Oke, afspraak gemaakt, monteur zou vorige week komen, nooit op komen dagen. Middag vrij voor genomen, dus kont.
Ben 1 keer teruggebeld na de afspraak maar kon niet opnemen op dat moment.. Ik bel dat nummer terug, krijg ik bericht vat het nummer niet terug gebeld kan worden en dat ik vanzelf teruggebeld kan worden. Ja, me reet, ik kan terug bellen tegen jullie bel tarief. Ik ben jullie bedrijf nu al zo zat. Moet ik gaan wachten of weer jullie tarief betalen?
Voorts belde ik vandaag hun weer. Eerste keer doorverbonden en dan verbreken jullie denk ik de verbinding. Daarna krijg ik weer zo een kneus aan de lijn, ene Farline bla bla. Gaat ie me weer de stappen laten doorlopen die ik al tig keer heb gedaan. Zegt ie je moet niet zo schreeuwen. Goooooozer, dit heb ik al tig keer gedaan, nee bla blaba moet nu weer. Ja daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaag. Ik zeg je meneer Online.nl, de verbinding is al tijden kut. Ik ga niet voor zoveelste keer weer een test doen. Wat een idioot daar bij jullie met zijn idiote gelul dat ik het maaaar weeeeeer moest proberen. Denken jullie dat ik niks beters te doen heb?
Mijn conclusie, ik wordt schijtziek van die kut service van jullie en klanten helpen doen jullie niet. Jullie laten monteurs gewoon niet op komen dagen terwijl ik een halve dag vrij moet nemen. Staat jullie netjes. Dus ik zou maar snel reageren, want anders laat ik heeeel het internet overal weten wat jullie handelswijze is, dit is zooooooooooooooooooooooooooooo niet netjes.
En,. reageer hier niet op, en ik laat heeeeeeel dat internet zien wie jullie en hoe doen zien. Ben zo klaar met jullie. @#$#E%@#@#$$^#$%
En schreeuwen aan de tel deed ik niet, wel geirriteerd reageren omdat ik gewoon afspraak wil met de monteur omdat die niet was komen opdagen. Nee, die gast wilde het riedeltje weer herhalen. Ik heb al meer dan een jaar dit wel niet verbindingsgedoe.
Oh, net twee keer gebeld, eerste keer viel de verbinding weg, weer knaken weg. Tweede keer zei de dame niks over dat de monteur niet geweest was, maar er is geconstateerd dat mijn kabel niet goed is en ik maar naar de action moet gaan om een nieuwe kabel te halen. Pardon??? En vervolgens hoorde ik niks meer. Ik ben zo benieuwd of jullie deze klacht goed naar hun door kunnen sturen, want op het moment is dit totaal idioot wat er nu gezegd wordt.
Gewenste Oplossing:
normaal doen, gekke

