Klacht: Onterecht geld afgeschreven

Sylproost op 24 juni 2014 over Online Product Service in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Online Product Service has resolved this complaint
Klacht opgelost op 14 april 2015
Reactie van het bedrijf:

Klacht is lange tijd geleden afgehandeld.

Categorie Algemeen
Status Opgelost
Datum 24 juni 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Er is onterecht 12,95 van mijn rekening afgeschreven nadat ik 2mnd geleden mee met een “gratis”condoomaktie heb mee gedaan €1, betaald en nu zomaar deze aktie van hun voor een niet besteld/geleverd produkt Geen stijl

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ze mij uit hun klantenbestand wissen, Geen ongevraagde goederen leveren of willen leveren en van mijn bankrekening afbljven!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Online Product Service

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Online Product Service over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Online Product Service nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Online Product Service in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Online Product Service een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Online Product Service

Heeft op 14 april 2015 om 10:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klacht is lange tijd geleden afgehandeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM