Klacht: TX-NR414 geeft geen klik

schudbol op 02 december 2014 over Onkyo in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Onkyo
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 2 december 2014

Een gebruiker van de Onkyo TX-NR414 versterker ervaart problemen met het apparaat, aangezien het geen klik produceert bij het inschakelen, wat resulteert in geen geluid. Soms, na meerdere aan- en uitzetten, hoort de gebruiker de klik en werkt het geluid weer.

Mijn Klacht:

Als ik de versterker aan zet geeft hij geen klik en dan heb ik geen geluid .
Af en toe als ik hem een paar keer aan en uit zet heb ik soms de klik en dan heb ik geluid .

Gewenste Oplossing:

Voor mij heeft het geen zin om hem te laten repareren ( zo duur is hij nieuw niet meer ) dus ga ik t.z.t. kijken voor een ander merk .
Voor mij geen Onkyo meer .

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Onkyo

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Onkyo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM