Klacht: onkyo tx nr 818 geen geluid en netwerk.

Carmelo op 19 mei 2020 over Onkyo in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Onkyo
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 19 mei 2020

Een consument heeft een tweedehands Onkyo TX-NR 818 aangeschaft, maar na een week functioneerde het apparaat niet meer; er was geen geluid en het luidsprekersymbool was verdwenen, evenals de netwerkverbinding. De koper, die eerder positieve ervaringen had met Marantz, is teleurgesteld in de kwaliteit van Onkyo en overweegt in de toekomst een Marantz te kopen.

Mijn Klacht:

Ik kocht een tweedehands onkyo 818 online na een week er was geen geluid meer en het luidsprekersymbool was weg en er was geen netwerk meer. Ik dacht dat onkyo een goede stereo was, maar ik had het mis, ik had altijd marantz en ik denk dat ze dat zijn het beste, ik denk dat ik een marantz koop. Ik was erg teleurgesteld in onkyo.

Gewenste Oplossing:

Ik ben niet blij dat ik diep teleurgesteld en bitter ben, maar marantz is veel beter dan een onkyo.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Onkyo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Onkyo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Carmelo
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM