Klacht: ongewenste pakketjes Euro Shopping

erg schandalig op 13 juli 2018 over Goed leven met Euro Shopping in de categorie Gratis / testproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 13 juli 2018

Een klant meldt dat zijn dementerende vader ongevraagd regelmatig pakketjes van Euro Shopping ontvangt. De klant verzoekt het bedrijf om te stoppen met het verzenden van catalogi en pakketjes.

Mijn Klacht:

Mijn dementerende vader ontvangt ongevraagd elke keer pakketjes van Euro Shopping. Ik wil dat ze geen catalogus en pakketjes meer sturen.

Gewenste Oplossing:

Als alles stopt, geen enkel contact meer

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Goed leven met Euro Shopping

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Goed leven met Euro Shopping nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM