Klacht: ongelofelijke onvriendelijke site en onbeschoft krijg geen reactie op brieven en ingezonden emails

dhr T.C.Palstra op 02 februari 2021 over Pensioenfonds PME in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Pensioenfonds PME has resolved this complaint
Klacht opgelost op 4 februari 2021
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Palstra, Bedankt voor uw e-mail van 2 februari. Wij hebben gisteren naar uw persoonlijke e-mail een antwoord gestuurd. Helaas kunnen wij uw pensioen niet overdragen omdat onze dekkingsgraad onder de 100% is. Als u nog vragen heeft kunt...

Categorie Verzekering
Status Opgelost
Datum 2 februari 2021

Een gebruiker van Pensioenfonds PME ervaart problemen met de website, waar een pensioenvoorstel niet te vinden zou zijn. Ondanks meerdere pogingen om via e-mail contact op te nemen, ontvangt deze geen reacties, wat leidt tot frustratie en het verlies van vertrouwen in het fonds. Uiteindelijk vraagt de gebruiker om een formulier voor overdracht naar een andere pensioenaanbieder.

Mijn Klacht:

Op de site staat vermeld een pensioenvoorstel waar ik dacht gebruik van te maken maar nergens vind je daar een mogelijkheid om je daarvoor aan te melden. Na telefonisch contact stelt men dat er een button zou staan die je dan moet indrukken om het voorstel te laten uitwerken. Nou nergens is een button te vinden, verkregen informatie klopt gewoon niet. Dan ga je vragen stellen per email (welke wel ontvangen worden en bevestigt) maar na 7 keer gedaan te hebben hoor je helemaal niets! (zo onbeschoft).
Dan maar het gedane voorstel insturen dit tot 2 x toe maar je hoort helemaal niets, krijg geen enkele reactie op het verzoek. Betreft hier maar een klein stukje pensioen (gelukkig want vertrouwen is weg) en verzoek daarom maar een formulier te mogen ontvangen voor overdracht want ik wil bij zo’n klantonvriendelijke/onbeschofte organisatie z.s.m. weg. Nou u raad het al ook daarop geen enkele reactie. Ga nu mijn beklag doen bij het KIFID en de autoriteit financiele dienstverlening. In dezelfde periode had ik mijn zaken doorgenomen bij het PMT (gelijk met het PME, die antwoorde keurig en binnen een week alles rond? Terwijl beide het zelfde adres hebben en gebruik maken van het zelfde klant/ registratienummer.

Gewenste Oplossing:

Dat ik zo spoedig mogelijk mijn stukje pensioen PME kan overdragen aan het PMT. Verder heb ik het gehad met zo'n een organisatie, zo klant onvriendelijk .

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Pensioenfonds PME over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Pensioenfonds PME in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Pensioenfonds PME een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Pensioenfonds PME

Heeft op 04 februari 2021 om 10:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Palstra,

Bedankt voor uw e-mail van 2 februari. Wij hebben gisteren naar uw persoonlijke e-mail een antwoord gestuurd. Helaas kunnen wij uw pensioen niet overdragen omdat onze dekkingsgraad onder de 100% is. Als u nog vragen heeft kunt u contact opnemen met onze klanteninformatie.

Met vriendelijke groet,

Tom van der Want

PME Pensioenfonds

Alle klachten die gemeld zijn door dhr T.C.Palstra
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM