Klacht: onbeschofte medewerkers en DURE klantenservice van Tele2

Joyceenton op 27 maart 2012 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 27 maart 2012
Reactie van het bedrijf:

Er zijn verschillende mogelijkheden om contact op te nemen met de klantenservice. Om een passende oplossing te bespreken en/of om een storing te onderzoeken kan telefonisch contact nodig zijn. Alle informatie over de mogelijkheden om contact op te nemen met...

Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 27 maart 2012

Een trouwe klant van Tele2 uit zijn onvrede over de onbeschofte behandeling door een medewerker en de hoge kosten van de klantenservice. Hij ervaart problemen met zijn router en voelt zich niet goed geholpen tijdens een chatsessie, wat leidt tot frustratie over de klantvriendelijkheid van het bedrijf. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Aangezien ik als trouwe klant van Tele2 niet eens naar een fatsoenlijk betaalbaar nummer kan bellen met mijn vraag, knal ik mijn klacht hier maar neer, zodat iedereen kan meegenieten met de slechte en klant-onvriendelijke service. Ben er echt klaar mee.

Mijn probleem met nieuwe router, en onbeschoft gedrag van Tele2 medewerker Miranda, is hieronder te lezen in een chatsessie:

Tele2 zegt:Welkom bij de Klantenservice van Tele2. Waarmee kan ik u van dienst zijn?
Jij zegt:Mijn router werkt niet naar behoren
Tele2 zegt:Als ik het goed begrijp is de Tele2 verbinding uitgevallen?
Jij zegt:zoiets
Tele2 zegt:Ik snap u helaas niet. Als ik het goed begrijp is de Tele2 verbinding uitgevallen?
Jij zegt:af en toe
Tele2 zegt:Pardon, ik kom er niet uit. Wilt u daarom contact opnemen met de klantenservice?
Jij zegt:ja
Tele2 zegt:Om u verder te kunnen helpen wil ik eerst graag weten waar uw vraag over gaat. We hadden het zojuist over een storing/niet werkend product. Gaat uw vraag hier nog steeds over?
Jij zegt:ja
Tele2 zegt:Ik kan kijken of er een Tele2 klantenservice medewerker beschikbaar is om dit chatgesprek over te nemen, wilt u dat?
Jij zegt:ja
Tele2 zegt:Ok.
Tele2 zegt:Ik ga u nu doorverbinden met een echte medewerker. Het duurt maximaal 2 minuten voordat een medewerker zal reageren via dit chatgesprek, een moment geduld alstublieft…
Jij zegt:prima
Miranda zegt:Het doorverbinden is gelukt. Binnen enkele seconden zal een medewerker dit chatgesprek verder oppakken.
Miranda zegt:Goedendag, Waarmee kan ik u van dienst zijn?
U zegt:Mijn router werkt niet naar behoren.
U zegt:Ik heb sinds 1,5 maand een nieuwe router met 50 MB internet, maar echt heel vrolijk word ik er niet van. Ten eerste is deze router niet ‘sneller’ terwijl 20 / 50 MB nogal wat verschil maakt denk ik.
Miranda zegt:Dat is vervelend. Helaas kan ik u hier per chat niet goed bij helpen. Ik wil u wel vragen de volgende dingen na te kijken en eventueel aan te passen. Heeft de splitter aangesloten? Zo ja, koppel deze los. Het modem sluit u aan op het hoofdaansluitpunt en de telefoon op TEL 1. Hoe lang is de kabel van uw modem naar het hoofdaansluitpunt? Deze mag maximaal 2 meter zijn. Ik raad u aan deze in te korten indien deze langer is. Mocht uw probleem niet verholpen zijn met bovenstaande stappen, belt u dan onze technische dienst op telefoonnummer 0900-2411602 _ 0.10 p/m.
U zegt:Dit heb ik allemaal al aangepast en gedaan.
U zegt:Maar het werkt helaas niet.
U zegt:Maar ik heb nog meer problemen:
U zegt:Ten tweede vraagt mijn emailprogramma constant om de uitgaande server. Dit pobleem heb ik eerder nooit gehad.
U zegt:Ten derde en dat vind ik echt heel vervelend, is dat ik meestal niet in kan loggen op de router (wifi) met mijn iPhone… Als ik dan eenmaal contact heb met de router, verbreekt hij vanzelf de verbinding weer en zegt dat er geen verbinding gemaakt kan worden…
U zegt:Dus, het probleem lijkt mij eerder in de router te zitten.
U zegt:Misschien kan tele2 een nieuwe router opsturen?
U zegt:Deze werkt gewoon niet goed.
U zegt:Ik heb jarenlang een router voor 20MB gehad, deze gewoon 1 op 1 vervangen voor deze nieuwe, en nu werkt het niet goed meer.
Miranda zegt:Wanneer bovenstaande opties geen oplossing bieden, raad ik u aan om contact op te nemen met onze technische dienst. Helaas kan ik u hierbij niet van dienst zijn.
Miranda zegt:Heeft u nog andere vragen?
Miranda zegt:Zoals ik u al heb uitgelegd, kan ik u hierbij niet van dienst zijn. U dient te bellen met onze technische dienst. Heeft u nog andere vragen wat niet met dit probleem te maken heeft?
U zegt:Ja, ik heb nog andere vragen: kunt u de technische dienst vragen contact met mij op te nemen. En anders een telefoonnummer door te geven waar ik gratis naar kan bellen.
U zegt:Ik ben de laatste tijd zoveel geld en onwijs veel tijd kwijt geweest aan tele 2 bellen dat ik het nu echt vreselijk zat ben.
Miranda zegt:Ik kan er helaas niet voor zorgen dat zij u bellen. Ik wil u daarom verzoeken om zelf contact op te nemen. Excuses voor het ongemak.
U zegt:Gaan we weer…
Miranda zegt:Wij hebben geen gratis nummer. Ik begrijp dat u verder geen andere vragen heeft over uw abonnement. Omdat ik u verder niet kan helpen ga ik nu deze chat-sessie beëindigen.
Tele2 zegt:Het gesprek met de Live Chat agent is beëindigd. Welkom terug bij de Virtuele Assistent van Tele2. Wij vinden uw mening zeer belangrijk! Om inzicht te krijgen in uw tevredenheid en wensen verzoeken wij u deze Vragenlijst in te vullen. Alvast vriendelijk bedankt en tot ziens! Kan ik u nog ergens anders mee van dienst zijn?

Dus, en op deze ontzettend VRIENDELIJKE manier kapt een tele2 medewerker haar gesprek af. En ik ben wéér een kwartier verder en geen steek verder. Waarom bestaat deze optie ‘live chat’ dan op de website?!

Mijn principe met Tele2 begint nu ook een beetje te worden: Tijd = geld…

Tele2 moet ervoor zorgen dat ze werkende spullen levert.
Dit is al de 3e klacht die ik heb in 3 maanden tijd. (3 maanden gelden was mijn ‘vorige router stuk’ heb hemel en aarde moeten bewegen om een nieuwe te krijgen…)

Kort samengevat:
Probleem:
Ik heb jarenlang een router voor 20MB gehad, deze gewoon 1 op 1 vervangen voor deze nieuwe, en nu werkt het niet goed meer.
– Ten eerste is deze router niet ‘sneller’ terwijl 20 of 50 MB nogal wat verschil maakt denk ik.
– Ten tweede vraagt mijn emailprogramma constant om de uitgaande server. Dit pobleem heb ik eerder nooit gehad.
– Ten derde en dat vind ik echt heel vervelend, is dat ik meestal niet in kan loggen op de router (wifi) met mijn iPhone… Als ik dan eenmaal contact heb met de router, verbreekt hij vanzelf de verbinding weer en zegt dat er geen verbinding gemaakt kan worden… Met de vorige router heb ik dit probleem nooit gehad.

Gewenste Oplossing:

Oplossing:
Een WERKENDE router, en geen gezeur verder.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tele2 in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tele2 een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Tele2

Heeft op 27 maart 2012 om 14:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Er zijn verschillende mogelijkheden om contact op te nemen met de klantenservice. Om een passende oplossing te bespreken en/of om een storing te onderzoeken kan telefonisch contact nodig zijn. Alle informatie over de mogelijkheden om contact op te nemen met de klantenservice staan vermeld op de site: https://www.tele2.nl/klantenservice/contact.html Bij de klantenservice kunnen we er alles aan doen om de klant hier bij te helpen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Tele2 beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - PARDON? Oplgelost?? dit de oplossing?? Een standaard-zinnetje uit het systeem gekopieerd. Daar heb ik wat aan!!! Tele2: Lees eerst eens GOED wat mijn probleem is. ROUTER -> WERKT NIET NAAR BEHOREN. En geef daar feedback op. Niet hoe ik de klantenservice kan bereiken: IK WEET HOE DUUR EN LASTIG HET IS OM MET EEN VAKBEKWAAM IEMAND VAN TELE2 TE COMMUNICEREN.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie