Klacht: Onbeschoft en onbetrouwbaar

45443453 op 11 oktober 2024 over Uw Dakbeheerder in de categorie Installatiebedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 11 oktober 2024

Een klant van Uw Dakbeheerder heeft herhaaldelijk betaald voor dakreparaties, maar ervaart nu opnieuw lekkage op dezelfde plek. Na contact met het bedrijf, waarbij de klant onbeschoft werd behandeld en de telefoon werd opgehangen, uitte hij zijn onvrede over de geboden garantie en de kwaliteit van het werk. Daarnaast meldt hij dat er werkzaamheden aan zijn kachel zijn uitgevoerd zonder deze correct af te ronden.

Mijn Klacht:

Tot 2 x toe betaald voor een dakreparatie. de laatste keer heb ik 5 jaar garantie gekregen. Nu lekt het weer op precies dezelfde plek. 2.5 week geleden gebeld, werd niet meer terug gebeld. Nu weer gebeld en onbeschoft bejegend. Meneer hing de telefoon op. Je moet ook geen garantie geven als je blijkbaar slecht werk aflevert. Ook hebben ze platen in mijn kachel los gemaakt (is hetzelfde bedrijf overigens andere naam) en niet terug geplaatst. Wat een ongelofelijk onprofessioneel bedrijf. En idd herken ik het patroon van reparatie na reparatie aanbevelen, ook mijn dakspinner moest er gelijk af want levensgevaarlijk……Stel onbeschofte raddraaiers

Gewenste Oplossing:

Platen terug plaatsen en lekkage oplossen waar ik al 1600 euro voor betaald heb en bewijs van garantie van heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Uw Dakbeheerder
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Uw Dakbeheerder

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Uw Dakbeheerder nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door 45443453
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM