Klacht: bestelling nooit ontvangen

graziadipisa op 03 juni 2020 over Nummersschilderen.nl in de categorie Hobby winkels, Internetshops - Hobby en Verzamelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Nummersschilderen.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 23 juni 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste Gracia, Bedankt voor uw bericht en onze excuses voor het ervaren ongemak. Wij begrijpen dat uw vertrouwen in ons bedrijf een deuk heeft opgelopen. Wij hebben vernomen dat het bestelde schilderspakket 'Margrieten' retour is gestuurd naar de leverancier. De...

Categorie Hobby winkels
Status Opgelost
Datum 3 juni 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bestelling NS9032
Totaal: €35,90
Op 3 april heb ik als cadeautje 2 pakketen besteld. Super jammer dat ik nog niks heb gehoord. TrackTrace ontvangen waar 0 vooruitgang in zit. Met pakketje niks gebeurd maar zit volgens deze site al wel 59 dagen in het proces. Na 2 maanden niks ontvangen, terwijl er garantie wordt gegeven binnen 30 dagen iets te ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Geld terug! Bij terugbetaling van het gestorte bedrag: €35,90

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Nummersschilderen.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Nummersschilderen.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Nummersschilderen.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Nummersschilderen.nl

Heeft op 23 juni 2020 om 13:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Gracia,

Bedankt voor uw bericht en onze excuses voor het ervaren ongemak. Wij begrijpen dat uw vertrouwen in ons bedrijf een deuk heeft opgelopen.

Wij hebben vernomen dat het bestelde schilderspakket 'Margrieten' retour is gestuurd naar de leverancier. De reden hiervoor is onbekend en dit is niet gebruikelijk, onze excuses hiervoor. Helaas wordt er door de Corona drukte veel vertraging ervaren bij de douane controles en de post.

Wij hebben zojuist de terugboeking van het aankoopbedrag van dit schilderspakket ingediend bij onze betaalprovider. Zij boeken het bedrag terug op uw rekening binnen 5 tot 10 werkdagen.

Het tweede schilderspakket 'Zonnebloemen' zou op juiste wijze bij u bezorgd moeten zijn. Mocht dit niet het geval zijn vernemen wij dit graag van u.

Nogmaals onze oprechte excuses. Wij hopen dat het ontstane probleem hierbij naar tevredenheid is opgelost.

Met vriendelijke groet,

Natasja

Alle klachten die gemeld zijn door graziadipisa
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM