Klacht: Besteld, betaald, geen levering.

SWBM op 16 december 2017 over NuGezond.com in de categorie Gezondheidswinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Gezondheidswinkels
Status Open
Datum 16 december 2017

Een klant heeft op 6 december 2017 een bestelling geplaatst bij NuGezond.com vanuit België, maar na een week is de levering nog steeds niet ontvangen. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen via telefoon en e-mail, heeft de klant alleen automatische antwoorden ontvangen en geen verdere reactie, wat leidt tot de beschuldiging dat het bedrijf oplichters zijn.

Mijn Klacht:

Besteld (order 139831) vanuit België voor ons bedrijf op 6/12/2017, na 1 week nog geen levering, getracht te telefoneren, antwoordapparaat, 2 mails gestuurd, geen antwoord, enkel een automatisch antwoord. Dit zijn oplichters, ik begrijp niet waarom geen enkele instantie actie onderneemt dit bedrijf van het net te halen, zij blijven geld binnenhalen zonder dat iemand actie onderneemt.

Gewenste Oplossing:

Ofwel leveren ofwel terugbetalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NuGezond.com

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Klacht opgelost, bedrag teruggestort.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NuGezond.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM