Klacht: Onbekende bedragen afgeschreven, herkomst onbekend.

JohnTimmers op 30 juli 2021 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Novalnet AG has resolved this complaint
Klacht opgelost op 2 augustus 2021
Reactie van het bedrijf:

Hallo JohnTimmers, Dit is het Novalnet payment-support team. Wij zijn verantwoordelijk voor vragen van klanten bij Novalnet. Vanwege de regels voor gegevensbescherming kunnen we de gegevens over uw gebruiker of betalingsgegevens niet delen op dit platform. Houd er rekening mee...

Categorie Betalingsdiensten
Status Opgelost
Datum 30 juli 2021

Er zijn meerdere onbekende bedragen afgeschreven van de rekening van de klager door Novalnet AG, zonder dat er duidelijkheid is over de herkomst of de reden van deze incasso's. De klager heeft de laatste bedragen van juni en juli gestorneerd, aangezien er geen andere transacties op de rekening plaatsvinden en er geen inzicht is in de afschrijvingen.

Mijn Klacht:

Bij mij zijn door Novalnet AG de volgende bedragen afgeschreven van een betaalrekening waarmee alleen maar de hypotheken worden verrekend

25 februari € 37,50
10 maart € 35,70
25 maart € 37.50
20 april € 35 70
22 april € 37,50
18 mei € 35,70
20 mei € 48.75
17 juni € 48,75
18 juni € 46,41
15 juli € 48, 75
16 juli € 46, 41

We hebben geen idee waarvoor en door wie de incasso wordt geïnd.
We hebben de bedragen van juni en juli inmiddels gestorneerd.

We hebben geen idee wie deze automatische incasso verrekend en door of voor wie. Er is ook geen peil op te trekken op de datums en de bedragen.

We merken dit vandaag pas op omdat we er op deze rekening geen ander betalingsverkeer plaatsvindt dan de hypotheken.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de automatische incasso is vernietigd en de betaalde bedragen zijn terugbetaald.

Daarnaast vinden we dat we als consument slecht worden beschermd tegen dit soort praktijken.

De incasso kunnen we zelf niet stopzetten, We weten ook niet dat we een contract of overeenkomst zijn aangegaan. Daarvan zijn we ons in ieder geval niet van bewust.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Novalnet AG over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Novalnet AG in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Novalnet AG een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Novalnet AG

Heeft op 02 augustus 2021 om 14:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hallo JohnTimmers,

Dit is het Novalnet payment-support team. Wij zijn verantwoordelijk voor vragen van klanten bij Novalnet.
Vanwege de regels voor gegevensbescherming kunnen we de gegevens over uw gebruiker of betalingsgegevens niet delen op dit platform.
Houd er rekening mee dat u altijd contact moet opnemen met de websiteprovider (van wie de bestelling is geplaatst) om uw abonnement te annuleren of u moet ons in ieder geval op de hoogte stellen bij Novalnet (op [email protected] of neem telefonisch contact met ons op tijdens onze werkuren op 49 89 923 068 329) als u problemen ondervindt met de websiteprovider, zodat we de nodige maatregelen kunnen nemen. Wij helpen u graag verder.
U kunt de link https://card.novalnet.de/ volgen om meer informatie te krijgen over een factuur ontvangen van of een bedrag afgeschreven door Novalnet AG of om een bestaand abonnement te beëindigen.
Tot slot willen we u erop wijzen dat Novalnet AG een Payment Service Provider is, en alleen verantwoordelijk is voor de verwerking van de betaling voor de website (van wie de bestelling is geplaatst), maar niet voor de inhoud, diensten of goederen van die website. Mocht u nog vragen hebben over de inhoud, diensten of goederen van die website, neem dan direct contact op met de aanbieder van de website. Contactgegevens zijn meestal te vinden op de website (waar u zich heeft geregistreerd).

Ons Payment Support Team hoopt snel van u te horen!

Uw Novalnet-team
[email protected]

49 89 923 068 329 (Mo - Fr, 9:00 uur - 13:00 uur)

Alle klachten die gemeld zijn door JohnTimmers
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM