Klacht: Geen gehoor op

William A op 27 augustus 2022 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Novalnet AG has resolved this complaint
Klacht opgelost op 29 augustus 2022
Reactie van het bedrijf:

Dear Wiel Aarts, We understand your annoyance with the repeated debits, but would like to inform you that you had subscribed for subscriptions with an online service for which we process payments. To inform you about the debits taken place,...

Categorie Betalingsdiensten
Status Opgelost
Datum 27 augustus 2022

Een klant heeft op 8 juli 2022 een bedrag van 55,69 euro van zijn rekening zien afgeschreven door Novalnet AG, zonder dat hij hierover geïnformeerd was. Na een verzoek om verduidelijking en het stopzetten van verdere afschrijvingen, ontving hij geen reactie, waardoor hij zich genoodzaakt voelde om een betaling van 184,33 euro te doen. Uiteindelijk is de klacht opgelost.

Mijn Klacht:

Op 080722 werd er door novalnet ag 55.69 € van mijn rekening afgeschreven daar ik niet wist waarom en waarvoor dit terug geboekt.
Zonder waarschuwing of aanmaning werd er door ecollect ag uitnaam van novalnet AG mij een verdeling gestuurd van 184,33 euro.
Gevraagd dat ik geen enig idee had met novalnet enige verplichting te zijn aangegaan of ze mij daarover gegevens toe te sturen.
Daar er aan dit verzoek geen gehoor werd geven en ik bang was dat deze vordering steeds hoger werd heb ik tot deze betaling overgemaakt.
Op 27-07 en 01-08-22 bericht verstuurd om mij uit hun systeem te schrijven en eventueel account te verwijderen.
Ook heb ik toen verzocht geen verdere afschrijvingen van mijn bankrekening meer te doen waarop totaal niet werd geantwoord.
Deze maand is er wel weer het bedrag van 55,69 € van mijn bankrekening naar hun over gemaakt.

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn als er geen afschrijvingen van de bank naar novalnet ag worden gedaan en mijn eventueel account wordt verwijdert

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Novalnet AG over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Novalnet AG in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Novalnet AG een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Novalnet AG

Heeft op 29 augustus 2022 om 16:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door William A
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM