Klacht: €25 in vermindering gebracht van mijn bankrekening zonder toestemming.

maaktmenietuit6793 op 21 september 2021 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Novalnet AG has resolved this complaint
Klacht opgelost op 23 september 2021
Reactie van het bedrijf:

Hallo maaktmenietuit6793, We begrijpen uw situatie en zullen ons best doen om u te helpen een oplossing te vinden. Novalnet levert online betaaldiensten aan duizenden geverifieerde handelaren over de hele wereld. We zijn soortgelijke verzoeken om ondersteuning tegengekomen en hebben...

Categorie Betalingsdiensten
Status Opgelost
Datum 21 september 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik krijg zojuist op mijn bankrekening te zien dat er een bedrag van €25 is verminderd zonder enige toestemming of instemming voor domiciliëring. Het bedrag doet mij geen zeer maar de inbreuk op privacy en veiligheid wel en ik zou dit niemand toewensen daarom wil ik dat deze organisatie sterk word aangepakt om dit te voorkomen richting de toekomst. Novalnet AG heeft van mij gestolen!

Gewenste Oplossing:

Een terugstorting van het bedrag x10 en persoonlijk excuses van Novalnet AG.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Novalnet AG over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Novalnet AG in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Novalnet AG een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Novalnet AG

Heeft op 23 september 2021 om 13:58 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hallo maaktmenietuit6793,

We begrijpen uw situatie en zullen ons best doen om u te helpen een oplossing te vinden.

Novalnet levert online betaaldiensten aan duizenden geverifieerde handelaren over de hele wereld. We zijn soortgelijke verzoeken om ondersteuning tegengekomen en hebben een paar veelvoorkomende redenen gevonden voor de verwarring over de inhoudingen van betalingen.

Klanten hebben zich aangemeld voor een abonnement bij een van de websites van onze klanten en zien 'Novalnet' vermeld staan in de transactiebeschrijving van hun bankafschrift.

In dit geval zou u een van de twee onderstaande opties kunnen proberen:

1. Probeer u te herinneren of u een transactie heeft gedaan op een website voor het bedrag en de datum die u op uw afschrift ziet. Zo ja, neem dan contact op met die dienstverlener voor details over uw transactie, inclusief terugbetalingen of beëindiging van een abonnement. Novalnet is slechts een betalingsverwerker in hun naam.

2. Als u zich geen dienstverlener kunt herinneren, gebruik dan het formulier op https://card.novalnet.de om de 17-cijferige transactie-ID (TID) die u op uw afschrift of factuur hebt gevonden samen met uw e-mailadres in te dienen om meer informatie over de transactie te krijgen als de betaling inderdaad via Novalnet is verwerkt. Mogelijk kunt u uw abonnement ook via deze URL beëindigen.

Als bovenstaande opties uw probleem niet oplossen, aarzel dan niet om contact op te nemen met Novalnet tijdens kantooruren op 49 89 923 068 329 ma t/m vr van 9.00 tot 13.00 uur of per e-mail op [email protected].

Ter herinnering, Novalnet AG is een Payment Service Provider en is alleen verantwoordelijk voor de betalingsafhandeling voor de website waar uw bestelling is geplaatst, maar niet voor de inhoud, diensten of goederen van die website.

Ons betalingsondersteuningsteam beantwoordt graag al uw verdere vragen.

Uw Novalnet team
[email protected]
49 89 923 068 329 (ma - vr, 9:00 - 13:00 uur)

Alle klachten die gemeld zijn door maaktmenietuit6793
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM