Klacht: Dit is geen Oplossing!

SteinH op 16 juni 2021 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Novalnet AG has resolved this complaint
Klacht opgelost op 17 juni 2021
Reactie van het bedrijf:

Hallo SteinH, Dit is het Novalnet payment-support team. Wij zijn verantwoordelijk voor vragen van klanten bij Novalnet. Vanwege de regels voor gegevensbescherming kunnen we de gegevens over uw gebruiker of betalingsgegevens niet delen op dit platform. Houd er rekening mee...

Categorie Betalingsdiensten
Status Opgelost
Datum 16 juni 2021

Een klant van Novalnet AG uit zijn onvrede over een hoge factuur van 3xx euro voor een dienst die hij slechts een maand had afgenomen en nooit had gebruikt. Ondanks een gedeeltelijke betaling van 95,58 euro, blijft er onduidelijkheid over de openstaande facturen, wat de klant als onaanvaardbaar beschouwt.

Mijn Klacht:

Nu eisen ze een bedrag van 3xx euro die ik moet betalen en dit voor een dienst waar ik misschien een maand op ingeschreven was maar nooit gebruikt.(omdat ik er zelf van op de hoogte was). Dit is gewoon een belachelijk hoog bedrag!
Sorry maar dit is onaanvaardbaar!

Dear Stein Huygh,

Thank you for your response.

You have had four invoices open with us from the beginning, as they are different matters you will automatically receive payment reminders for each matter.

We receipt of your payment in the amount of EUR 95.58. This matter is now closed.

Please note that there are still three open invoices. We ask you to settle the invoices to close your files. Please pay on time to avoid further costs.

The claim/s asserted are thus fully valid. We expect the claim amount totalling to 342,51 EUR to be settled immediately to our bank account

eCollect AG – : DE31600501010405362013 – BIC/SWIFT: SOLADEST600

by quoting the payment reference: 72SN51P0 in order to avoid further costs.

You can also pay online at https://ecollect.online

Kind regards,

Your eCollect Team

eCollect AG
——————————————————
email: [email protected]
web: ecollect.online

I: DE31600501010405362013
BIC/SWIFT: SOLADEST600

eCollect AG
Ehrenbergstrasse 16A
10245 Berlin
DE

Handelsregister Zug
UID: CHE-180.481.291
——————————————————

This e-mail may contain confidential and / or privileged information. If you are not the intended recipient (or have received this e-mail in error) please notify the sender immediately and delete this e-mail. Any unauthorized copying, disclosure or distribution of the material in this e-mail is strictly forbidden.

Gewenste Oplossing:

Als dit voorbij is
En ze misschien redelijk zouden zijn en wat ze vragen. Ik zou akkoord gaan met 1/3 of misschien de helft van dit bedrag. Op zen minst een 12 maanden afbetallingsplan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Novalnet AG over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Novalnet AG in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Novalnet AG een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Novalnet AG

Heeft op 17 juni 2021 om 11:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hallo SteinH,

Dit is het Novalnet payment-support team. Wij zijn verantwoordelijk voor vragen van klanten bij Novalnet.
Vanwege de regels voor gegevensbescherming kunnen we de gegevens over uw gebruiker of betalingsgegevens niet delen op dit platform.
Houd er rekening mee dat u altijd contact moet opnemen met de websiteprovider (van wie de bestelling is geplaatst) om uw abonnement te annuleren of u moet ons in ieder geval op de hoogte stellen bij Novalnet (op [email protected] of neem telefonisch contact met ons op tijdens onze werkuren op 49 89 923 068 329) als u problemen ondervindt met de websiteprovider, zodat we de nodige maatregelen kunnen nemen. Wij helpen u graag verder.
U kunt de link https://card.novalnet.de/ volgen om meer informatie te krijgen over een factuur ontvangen van of een bedrag afgeschreven door Novalnet AG of om een bestaand abonnement te beëindigen.
Tot slot willen we u erop wijzen dat Novalnet AG een Payment Service Provider is, en alleen verantwoordelijk is voor de verwerking van de betaling voor de website (van wie de bestelling is geplaatst), maar niet voor de inhoud, diensten of goederen van die website. Mocht u nog vragen hebben over de inhoud, diensten of goederen van die website, neem dan direct contact op met de aanbieder van de website. Contactgegevens zijn meestal te vinden op de website (waar u zich heeft geregistreerd).

Ons Payment Support Team hoopt snel van u te horen!

Uw Novalnet-team
[email protected]

49 89 923 068 329 (Mo - Fr, 9:00 uur - 16:00 uur)

Alle klachten die gemeld zijn door SteinH
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM