Klacht: Nieuwslezer met gouden tand

25-12-1972 op 02 januari 2023 over NOS in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf NOS
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 2 januari 2023

Een kijker uit zijn onvrede over het uiterlijk van een nieuwslezer van de NOS, die zichtbaar gouden tanden heeft. Hij vindt dat de NOS, als neutrale omroep, geen ruimte zou moeten bieden voor dergelijke uiterlijke kenmerken zoals tatoeages, piercings en gouden tanden.

Mijn Klacht:

Ik ben geschokt, sinds wanneer is het normaal dat een nieuws lezer van de NOS zichtbaar gouden tanden heeft.
Ik vind dit echt niet kunnen, de NOS moet neutraal zijn dus tatoeages, piercings en gouden tanden zou niet moeten mogen.

Gewenste Oplossing:

NOS moet zich neutraal uitstralen en gedragen dus geen tatoeages, piercings en zichtbaar gouden tanden

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NOS

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NOS nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door 25-12-1972
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM