Mijn Klacht:
Hierbij wil ik even een klacht indienen over mijn vervoer naar de Toppers van afgelopen vrijdag 31 mei 2014
Wij zouden om 15.00 uur opgehaald worden op de weeskinderdijk/ Dokweg/ tankstation te Dordrecht. Echter de bus was er om 15.10 nog niet.
Toen een medepassagier ging kijken aan de Laan der Verenigde Naties bleek de bus daar te staan, volgens de buschauffeur stond de weeskinderdijk niet in de TomTom.
Nou heb ik daar begrip voor als de straat zich in een nieuwbouwwijk bevind, maar deze dijk bestaat op z’n vroegst al uit 1930.
De volgende stop was Capelle aan de Ijssel, Metrostation Capelse Brug.
Vervolgens rijd de chauffeur gewoon Rotterdam in terwijl Capelle toch echt aangegeven staat. Aangezien mijn vriendin aardig bekend is in Rotterdam, wist zij de chauffeur
vrij snel weer Rotterdam uit te helpen om hem vervolgens de weg te wijzen naar Capelle.
Inmiddels hebben we natuurlijk een achterstand opgelopen van ongeveer een half uur, terwijl de chauffeur toch echt een TomTom heeft.
De volgende stop is Delft. De chauffeur vraagt aan mijn vriendin of ze ook bekend is in Delft, want de TomTom weet niet waar het station is. U gaat me toch echt niet vertellen
dat dit soort adressen hier niet in staan.
Bij binnenkomst van Delft stopt de chauffeur om op het informatiebord te kijken waar hij moet zijn, en vraagt doodleuk maar heel serieus aan mijn vriendin of ze even mee wilt kijken.
Nou meekijken….. zij moest het opzoeken want de chauffeur stond even te roken. Vervolgens krijgt zij zijn telefoon in haar handen gedrukt, of zij de volgende mensen even wilde
bellen waar ze precies zouden staan. Neem me niet kwalijk….. is dit echt een chauffeur.
We gaan onze route weer vervolgen. Onze medepassagier uit Dordrecht, heeft er weinig vertrouwen meer in en heeft maar plaats genomen naast de chauffeur om vervolgens met zijn
mobiel de weg te wijzen, het moet niet gekker worden.
Inmiddels is de achterstand toch wel tot een uurtje uitgelopen, om vervolgens bij het oprijden van de snelweg te melden dat hij eigenlijk een rustpauze in moet lassen want hij zit aan z’n reistijd,
U begrijpt denk ik wel, dat we het hier niet helemaal mee eens waren.
Een aantal keer is er in de bus gevraagd of er wat muziek aan mocht, wij zijn namelijk klaar voor een feestavond en willen wel wat in de stemming komen. Vervolgens wordt er een
praatprogramma aan gezet, erg gezellig.
Bij aankomst bij de arena staan we op snelweg natuurlijk in de file, begrijpelijk geen probleem verder.
Vervolgens gaat de chauffeur in de bus zitten roken. Aangezien mijn vriendin enigszins wagenziek is werd dat op dat moment alleen maar erger.
Om het verhaal nog completer te maken vraagt de chauffeur aan ons, lees alle passagiers, waar hij ons af moet zetten ????????????????????
Misschien gewoon op de parkeerplaats voor bussen?????
Dat werd dan ook gedaan.
Bij aankomst op de busparkeerplaats, 17.30 uur, stormen de passagiers die achterin de bus zitten naar buiten, op de vraag of ze hoge nood hebben krijgen wij als antwoord, nee hoor,
maar als je vanaf half 1 in de bus zit ben je het wel zat…….
Op de vraag of deze beste man ons ook weer op komt halen krijgen we als antwoord dat ie daar niet op zit te wachten, hij gaat zo naar huis. Mijn dag zit erop.
Oh??? En wie komt ons dan ophalen, met welke bus, hoe laat vertrekt de bus, waar staat de bus enz, enz, antwoord, geen idee. Zou u dat dan niet eens even informeren.
Enigszins gepikeerd krijgen wij als reactie, nou dan ga ik wel even bellen.
Dat is gebeurd. We hebben het telefoonnummer van de chauffeur die ons “thuisbrengt” gekregen, maar op de andere vragen geen antwoord, was wel een puzzel hoor ’s nachts om 00.30 om
tussen zo’n 150 bussen die van jou te vinden.
Ondanks deze vervelende ervaring hebben we toch een geweldig leuke avond gehad. Onze buschauffeur terug, John (ingehuurd) maar vaker werkzaam voor Vreugdetours, had het beter begrepen.
De adressen werden in de TomTom gezet, De Toppers van vorig jaar gingen aan en het feest werd voortgezet in de bus.
We zijn het erover eens dat we volgend jaar weer naar de Toppers gaan, maar of we weer met de bus gaan is voor ons de vraag…..
Vertrouwend u hiermede voldoende te hebben geïnformeerd, en wachtend op uw gewaardeerde reactie, verblijf ik
Gewenste Oplossing:
Vergoeding reiskosten.

