Klacht: Geen gehoor maar wel mijn eerste klacht via hier laten afsluiten dor te zeggen dat ze er niet op ingaan

Leen26 op 16 juli 2021 over Noah Dreams in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 16 juli 2021

Een klant van Noah Dreams heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen om een bed te annuleren en zijn geld terug te krijgen, maar ontvangt geen reactie via e-mail of telefoon. Ondanks het indienen van een klacht, geeft het bedrijf aan de kwestie niet op te lossen, wat de klant als vreemd ervaart.

Mijn Klacht:

Bed moet geannuleerd worden en mijn geld terug

Meerdere mailtjes , telefoonnummers werken niet

Ik had al een klacht ingediend hier
Maar noah dreams kan niet op mij en andere reageren maar wel aangeven de klacht niet op te lossen zeer vreemd dit

Gewenste Oplossing:

Wanneer mijn geld terug komt

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Noah Dreams

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Noah Dreams nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Leen26
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten