Mijn Klacht:
In april 2018 een Nissan Juke uit 2012 voor 12.500 euro gekocht bij Bochane Almere, Nissan dealer. 70 dkm op teller en dealer onderhouden. Begon ik januari 2019 koelvloeistof te gebruiken, aantal keer aan de bel getrokken. Konden niets vinden. Nissan daar achtergelaten voor diagnose a 400 euro, konden niets vinden.
Specialist Nissan erbij geroepen….moeten toch echt de motor openmaken want er is idd gebleken dat de auto koelvloeistof verbruikt. Kosten ca. 2000 euro en dan nog maar afhankelijk van wat ze vinden..en oh ja, geen garantie meer dus kosten zijn voor u.
Lijkt me toch dat je bij een betrouwbare dealer een auto koopt waar kennelijk toch wat aan schort dat je mag rekenen op ietwat coulance.
Mogelijk toch koppakking terwijl mij medegedeeld is dat dit nooit voorkomt en dat dan de nissan ingelicht wordt om te zien wat er geregeld kan worden.
Gewenste Oplossing:
als er tegemoet gekomen wordt aan de kosten en de coulance regeling toegepast wordt

