Mijn Klacht:
Ik koop online via nintendo een spel die zou werken met zen2 van de Zen studio’s flipperkasten , echter na betaling aan nintendo werkte het spel niet en kreeg deze ook niet aan de gang . Nog geen dag later meld ik via de officiële weg dat ik mijn geld terug wil omdat het spel het niet doet . Krijg ik een mail terug dat ik akkoord ben gegaan met de voorwaarden en dat het dus niet mogelijk is om het geld terug te krijgen ( gaat om bijna 3 Euro !!) In de voorwaarden staan :
“Ik geef Nintendo uitdrukkelijk toestemming om de digitale content te leveren voordat de herroepingsperiode eindigt. Ik verklaar dat ik hiermee afstand doe van mijn recht op ontbinding van de overeenkomst”.
Ik krijg dus geen geld terug … op mijn vraag of zij dan kunnen regelen of het spel dan geleverd kan worden , krijg ik te horen dat ik dat bij de producent van de spellen moet regelen ( Zen studio’s) ondanks het feit dat ik hun wijs op de voorwaarden:
“Ik geef Nintendo uitdrukkelijk toestemming om de digitale content te leveren voordat de herroepingsperiode eindigt. Ik verklaar dat ik hiermee afstand doe van mijn recht op ontbinding van de overeenkomst”.
dat ik hun dus toestemming geef ( uitdrukkelijk) om het digitale content te leveren aan mij .
Lees ik het nu verkeerd ??
Want ik krijg weer als antwoord dat ik het met de producent moet regelen ..
Dus je betaald Nintendo om het spel te laten leveren , maar als het niet goed gaat mag de consument zelf contact opnemen met de maker van de spellen om het te regelen.
Gewenste Oplossing:
Dat nintendo de verantwoordelijkheid neemt voor het te leveren content via hun officiele site (shop) en niet afschuiven naar de klant !!

