Klacht: verkeerde schoenen afgeleverd en ze willen de schoenen niet terug. Je moet opnieuw je schoenen bestellen en ervoor betalen.

daanreza op 31 januari 2014 over Nike in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nike
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 31 januari 2014

Een klant heeft schoenen besteld bij Nike Air groot handel, maar ontving de verkeerde schoenen. Het bedrijf weigert een retouradres te geven en stelt voor om opnieuw schoenen te bestellen met 20% korting, wat de klant niet accepteert en in plaats daarvan zijn geld terug wil voor de verkeerde levering.

Mijn Klacht:

Ik heb schoenene besteld bij nike air groot handel. Ze hebben de verkeerde schoenen geleverd. Ik wil de verkeerde schoenen terug sturen.
Zij weigeren een adres te geven waar ik de schoenen naar terug kan sturen. Ze zeggen dat ik weer opnieuw mijn schoenen bij hen kan bestellen. Met 20 % korting.
Maar ik wil de verkeerde terug sturen en mijn geld terug. Ik wil niets meer bij hen bestellen.

Gewenste Oplossing:

mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nike

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM