Klacht: Nike roshe run te snel kapot

Edew op 09 juni 2014 over Nike in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nike
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 9 juni 2014

Een consument heeft een klacht ingediend over de Nike Roshe Run-schoenen, die na slechts een maand gebruik al versleten zijn aan de voorkant, met een doorgebroken teen. De schoenen zijn alleen in de weekenden en tijdens een vakantie gedragen, en de klant vindt de prijs van 90 euro te hoog voor de geboden kwaliteit. De consument vraagt zich af waarom de voorkant van de schoenen niet steviger is gemaakt om snelle slijtage te voorkomen.

Mijn Klacht:

Nike roshe run ( zwart wit, gaas) na ruim een maand al helemaal versleten aan de voorkant, teen er door. Alleen in de weekenden en in een week vakantie op gelopen. Voor 90 euro veel te duur. Waarom wordt de voorkant niet steviger gemaakt aan de binnenkant zodat zo snelle slijtage voorkomen wordt?

Gewenste Oplossing:

Nieuwe schoenen of geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nike

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nike nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM