Mijn Klacht:
Heb al paar keer contact opgenomen met nike maar ik krijg steeds een ander antwoord.
Ik heb mijn bestelling retour gestuurd, maar mijn retourstatus op de site veranderd niet naar geretourneerd.
De eerste keer dat ik contact opnam werd gezegd dat het ergens fout was gegaan,
Maar dat de medewerker van de klantenservice het opgelost had en dat ik mijn geld binnen 5 dagen zou ontvangen..
7 dagen later niks ontvangen, dus nog eens contact opgenomen toen zei de medewerker bininen 14 dagen (op dit moment zat ik al ruim anderhalve maand tot 2 maanden te wachten)
Nogsteeds niks ontvangen dus maar nog eens contact opgenomen… Toen werd me verteld dat ik een email hierover zou ontvangen.
9 dagen na dit contact ontvang ik opeens een mail dat Nike mijn pakket niet kan vinden en dat ik met postNL contact op moest nemen.
Dus eerst zegt nike 2x toe de terugbetaling in gang te hebben gezet. En na meer als 2,5 maand wachten krijg ik opeens een email dat ze het pakket niet kunnen vinden en ik bij PostNL moest zijn..
PostNL kan hier verder niks mee, want de track en trace van mijn pakket geeft gewoon geretourneerd aan op het adres van het Nike..
En het lijkt me erg sterk dat ik hiervoor het verlies moet lijden, als Nike het pakket kwijt is.
Nog maar eens contact opgenomen, eerst werd me verteld ze konden me niet helpen en ik moest maar bij postNL zijn.
Maar na bovenstaande verhaal nog eens uit te hebben gelegd begreep de medewerker mijn probleem en zou hij het doorgeven aan iemand hogerop en zouden ze opnieuw een onderzoek starten.
Ik zou sowieso binnen 5 dagen een mail moeten krijgen hoe ik verder geholpen zou worden, maar na alweer een maand nogsteeds geen mail…
Vind het ongeloofelijk dat ik 4 maanden lang aan de lijn word gehouden met steeds andere verhalen, en dat ik uiteindelijk geen kleren en geen geld meer heb..
Ik ben er toch niet verantwoordelijk voor wat Nike na ontvangst met mijn pakket aanvangt?
Heb mijn probleem gegoogled en schijnbaar ben ik niet de eerste met dit probleem, vind het een raar verhaal.. of ze zijn het gewoon letterlijk kwijt of een medewerker is pakettjes mee naar huis het nemen.
Ik heb nogsteeds het verzendbewijs etc en deze geeft aan geretourneerd. Bestel echt nooit meer bij Nike ben 400euro kwijt, en word gewoon 4 maanden lang als een gek behandeld.
Gewenste Oplossing:
Ik wil gewoon hetgene waar ik recht op heb. Of het geld wat ik voor de bestelling betaald heb, of de producten terug die ze kwijt hebben gemaakt (ookal kan ik er niks mee) Dat ik ondertussen al 4 maanden wacht zal me een zorg zijn, ik wil na terugbetaling nooit meer iets met dit bedrijf te maken hebben.


