Klacht: Bestelling wordt geweigerd

Omar2 op 07 februari 2024 over Nike in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nike
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 7 februari 2024

Een klant heeft twee broeken besteld via nike.com, maar beide bestellingen werden geannuleerd, ondanks dat de betalingen zijn gedaan. Na contact met de klantenservice kon de medewerker niet achterhalen wat het probleem was en werd geadviseerd om opnieuw te bestellen. Bij een nieuwe poging om de bestelling te plaatsen, ontving de klant wederom een melding dat de bestelling niet kon worden voltooid, wat volgens de klant wijst op een probleem bij Nike, aangezien een bestelling bij bol.com wel succesvol was.

Mijn Klacht:

2 broeken besteld bij nike.com.bestelling betaald.kreeg een mail dat bestelling geannuleerd is.weer zelfde bestelling geplaatst weer geannuleerd en geld terugestort.
Contact gehad met klantenservice.medewerker kon niet zien waar het aan lag.kreeg advies om bestelling weer te plaatsen en mocht de bestelling weer geannuleerd worden dan moest ik weer contact opnemen.nu kreeg ik als ik de bestelling wilde versturen een melding dat bestelling niet gedaan kan worden en dat ik contact moet opnemen met klantenservice.medewerkster kon ook niet zien waar het probleem aan ligt en mogelijk zou het probleem bij mijn bank zijn.Bestelling bij bol.com betaald ging gewoon goed.Dus volgens mij ligt het probleem toch bij nike.De bestelling wordt namelijk voor de betaling al geweigerd door nike zelf.

Gewenste Oplossing:

Dat het probleem opgelost wordt zodat ik gewoon bestellingen kan doen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Nike
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nike

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nike nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Omar2
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM