Klacht: Niet te bereiken die mensen

Wendy559 op 18 juni 2020 over Check Die Deal in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 18 juni 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik bestel wat voor vaderdag en heb nooit een bevestingsmail gehad. Maar wel een mail via Billink om te betalen. Ik mail die mensen, app die mensen, maar reageren nergens op! En als ik iets wil moet ik wel even mijn ordernummer doorgeven. Ja duhhh die heb ik dus niet. Telefonisch kan je in ieder geval niks, want er is geen telefoonnummer bekend. Dus dit is voor mij klaar, ik wil ergens anders dat cadeautje gaan kopen en betaal hun dus niks.

Gewenste Oplossing:

Dat het lekker geannuleerd wordt en hun het betalingsverzoek intrekken. Geen vertrouwen dat ik überhaupt nog voor vaderdag wat hoor.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Check Die Deal

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Check Die Deal nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Wendy559
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM