Klacht: niet ontvangen gidsen

Peter_Utrecht op 02 mei 2022 over Televizier gids in de categorie Tijdschriften

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Tijdschriften
Status Open
Datum 2 mei 2022

Een klant heeft enkele weken geleden een losse Televizier gids online besteld, waarbij de eerste drie gidsen op tijd werden geleverd. Na deze eerste levering volgden echter drie mislukte leveringen, ondanks herhaalde klachten. De klantenservice gaf aan dat er geen garantie kon worden gegeven voor een goede levering van toekomstige gidsen.

Mijn Klacht:

Paar weken geleden gestart met online aankoop losse gids via https://abonneren.televizier.nl/lezen/
voordelen: geen abonnement, aantrekkelijk prijs, gemak

De eerste 3 gidsen kwamen keurig op de mat zoals beloofd, daarna ging het 3 x mis ondanks mijn klacht.
Reactie van de klantenservice (na de 2e klacht)

In de tussentijd kunt u gidsen bestellen, maar wij kunnen niet garanderen dat dit goed verloopt. Dit hopen wij natuurlijk wel.

Wij gaan ervan uit u hiermee voldoende duidelijkheid te hebben gegeven.

Gewenste Oplossing:

Ik wil er niets meer mee te maken hebben maar ze mogen wel dit aanbod stopzetten.

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Televizier gids

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Televizier gids nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Peter_Utrecht
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM