Klacht: niet leveren van de krant maar wel betaling willen

Norretje op 17 mei 2023 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 17 mei 2023

Sinds 22 april heeft de klager geen krant meer ontvangen, ondanks het indienen van bezorgklachten. Na de opzegging van het abonnement op 28 april ontving de klager geen bevestiging, terwijl het abonnementsgeld wel werd afgeschreven. De klantenservice heeft geen oplossing geboden en eist betaling, wat de klager weigert omdat er geen levering heeft plaatsgevonden.

Mijn Klacht:

Wij hebben vanaf 22 april geen krant meer ontvangen. Een aantal dagen hebben we een bezorgklacht door gegeven maar uiteindelijk besloten om op 28 april de krant op te zeggen. We kregen een mail dat de opzegging goed is ontvangen en dat we nog een bevestiging zouden krijgen die nooit is gekomen.
Het abonnementsgeld is gewoon afgetrokken van de rekening en hebben we terug laten boeken. Daarop kregen we een mail om alsnog te betalen. Sorry maar ik ga niet betalen voor iets wat ik niet krijg. Klantenservice gebeld en daar kom je ook niet verder. Zij willen dat je betaald en vervolgens steeds een bezorgklacht indient waardoor je dat bedrag weer terug krijgt aan het einde van de abonnementsperiode. Wettelijk is vastgelegd dat je niet hoeft te betalen voor iets wat je niet ontvangt dus dat doe ik ook niet. Het AD is een fijne krant om te lezen maar als je hem niet krijgt hoef ik ook geen abonnement en koop ik hem gewoon in de winkel, dan weet ik zeker dat ik hem kan lezen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou blij zijn als die zogenaamde opzegtermijn teniet wordt gedaan in ons geval want het is naar mijn idee een uitzonderlijke situatie. Het is niet zo dat we de krant niet meer willen maar hij wordt gewoon niet meer bezorgd vanaf 22 april j.l.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Norretje
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM