Klacht: Broeken gaan enorm pillen

Valeriesmidt op 05 augustus 2022 over NewYorker in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf NewYorker
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 5 augustus 2022

Valerie Smidt heeft twee broeken gekocht bij NewYorker, die na één keer dragen al aanzienlijk zijn gaan pillen, met pluisjes aan de achterkant. Ze vraagt zich af of het mogelijk is om haar geld terug te krijgen, aangezien ze de broeken nog niet gewassen heeft en teleurgesteld is over de kwaliteit.

Mijn Klacht:

Ik heb laatst 2 broeken gekocht bij de New Yorker. Deze zijn na 1 keer dragen enorm gaan pillen. Er zitten dus aan de achterkant allemaal pluisjes. Ik heb ze nog niet eens gewassen en ze zien er nu al heel lelijk uit. Zo wil ik er niet mee de deur uit. Dit vind ik erg jammer. Ik heb ze gekocht voor 9,99 per stuk in de sale. Is er een mogelijkheid dat ik mijn geld terug zou kunnen krijgen? Ik hoop op een spoedige reactie.

Met vriendelijke groet,

Valerie Smidt

Gewenste Oplossing:

Ik zal tevreden zijn als ik mijn geld terug ontvang.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NewYorker

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NewYorker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Valeriesmidt
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM