Klacht: Ongewenste sms berichten

Madeleine van den Berk op 09 juli 2015 over Netsize in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Netsize
Categorie SMS Diensten
Status Open
Datum 9 juli 2015

Een gebruiker heeft zich beklaagd over ongewenste sms-berichten van het telefoonnummer 4010, die zijn begonnen na deelname aan een winactie van de Mediamarkt. Deze berichten leiden tot aanzienlijke afschrijvingen van zijn beltegoed, wat hij als onacceptabel ervaart en hij verzoekt om geen verdere berichten te ontvangen.

Mijn Klacht:

Laatst heb ik aan een winactie van de Mediamarkt meegedaan via de sms. Sinds toen krijg ik van het telefoonnummer 4010 steeds sms berichten waardoor er heel veel beltegoed afgeschreven wordt van mijn telefoon. Hier ben ik niet van gediend en ik wil deze berichten niet meer ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ik geen berichten meer ontvang van 4010 en er geen beltegoed meer afgeschreven wordt van mijn telefoon door 4010.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Netsize

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Netsize nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM