Klacht: nieuwe receptuur nescafe Cappuccino

Albertha Helbig-van Leeuwen op 15 april 2014 over Nestlé in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Nestlé has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Nestlé
Status Open
Datum 15 april 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedemiddag,

Wat jammer dat de receptuur van de nescafe Cappuccino sachets is veranderd. Dit zeker geen vooruitgang. De koffie is minder smaakvol en ook lichter van kleur, onderin het glas blijft de koffie liggen maar de koffie is ook slapper geworden, het is geen echte cappuccino meer. Hoop dat jullie gauw weer het oude receptuur gaan gebruiken.
Amerikaanse vriendelijke groet,
A.T. Helbig-van Leeuwen, van Haersmasingel 48, 9062 GC Oentsjerk

Gewenste Oplossing:

Oude receptuur weer terug!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nestlé

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Nestlé over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nestlé nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM