Klacht: nescafe gold met fijn gemalen arabica bonen smaakt niet lekker.

Sertan op 09 april 2019 over Nescafe in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nescafe
Categorie Koffie
Status Open
Datum 9 april 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Nescafé gold naturel was veel lekkerder, deze nieuwe versie van Nescafé Gold met fijngemalen arabica bonen komt niet eens in de buurt van de oude Nescafé gold naturel, ik snap niet waarom ze het veranderd hebben daar heeft volgens mij niemand om gevraagt en toch is de oude Nescafé gold naturel vervangen door de nieuwe onsmakelijke gold met fijngemalen arabica bonen. Niet iedereen klaagt online hierover maar de mensen die ik ken willen allemaal de oude Nescafé gold naturel terug.

Gewenste Oplossing:

Als de oude Nescafé gold naturel weer terug komt want die is en blijft het lekkerste.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nescafe

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nescafe nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM