Klacht: Het niet juist doorprikken van de cups

John van Gerwen op 13 december 2020 over Nescafe in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Bedrijf Nescafe
Categorie Koffie
Status Open
Datum 13 december 2020

Een gebruiker van Nescafe heeft herhaaldelijk problemen ervaren met het doorprikken van de Latte Macchiato cups in zijn Dolce Gusto apparaat. Ondanks het correct plaatsen van de originele cups, loopt de vloeistof over en blijkt het plastic ingescheurd in plaats van ingeprikt te zijn, wat leidt tot een rommelige situatie.

Mijn Klacht:

Beste,


Ik heb al verschillende malen meegemaakt dat als ik een Latte Macchiato wil maken alles vanuit de cup-houder overloopt.
Ik stop dan de Nescafe cup in de Dolce Gusto cup-houder en klik hem echt goed dicht.
Vervolgens start je het apparaat en dan loopt de vloeistof langs de cup-houder naar beneden zodat het hele apparaat onder zit.
Bij het verwijderen van de gebruikte cup zie je dan dat het plastic is ingescheurd i.p.v. ingeprikt.
Ter informatie: er worden alleen maar originele cups gebruikt en geen B-merk van de supermarkt.

Gewenste Oplossing:

Als men dit probleem voorkomt door de folie van de cups aan te passen zodat ze makkelijker zijn door te prikken of de cup-houder te vervangen zodat de doorprikker scherp is.
Natuurlijk is een gratis doos cupjes altijd welkom :)

Beoordeling 8/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nescafe

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nescafe nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht John van Gerwen

5 jaren geleden - Inmiddels heeft de firma NESTLÉ NEDERLAND BV contact opgenomen met mij, via mail, en zijn ze de klacht aan het onderzoeken. Ik heb ze voorzien van de gevraagde informatie en foto's en ze komen er nog op terug ! We wachten gewoon even af.

Reactie van de melder van de klacht John van Gerwen

5 jaren geleden - NESTLÉ NEDERLAND BV concludeert: Omdat het hier verschillende soorten cups betreft, waar het bij gebeurd, zit er geen logica in dat het aan de cups zelf ligt. Men vermoed dat het probleem veroorzaakt wordt door het naaldje dat in de capsulehouder zit. Daarom verwijst men mijn klacht toch door naar Krups (via een mail adres). Omdat ze het wel erg vervelend vinden dat ik hierdoor een aantal NESCAFE Dolce Gusto capsules niet heb kunnen gebruiken zullen ze als service een pakket met verschillende NESCAFE Dolce Gusto varianten toesturen. Vanuit Nestlé perfect opgelost. Nu wachten op de reactie van Krups.

Alle klachten die gemeld zijn door John van Gerwen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM