Mijn Klacht:
Afgelopen mei hebben wij een vakantie geboekt via vrijuit en zijn er een aantal zaken niet goed verlopen, waaronder de accomodatie die niet bleek te zijn wat we geboekt hadden.
We hebben toen vanaf de locatie direct contact met vrijuit gehad en doordat ze ons niet direct konden helpen (zaterdag) hebben we zelf een andere accomodatie gevonden waar we heen zijn gegaan.
Vrijuit heeft de maandag daarop contact met ons opgenomen en hebben tevens toegegeven dat ze een fout hadden gemaakt. We zouden de volledige reissom vergoed krijgen. Omdat onze nieuwe accomodatie iets duurder was zouden we ook het verschil nog retour ontvangen, dat zou allemaal in de week daarna plaatsvinden.
Dit is ons zowel schiftelijk als telefonisch medegedeeld.
We zijn inmiddels anderhalf maand verder en wachten nog steeds op de restant betaling. Helaas na vele toezeggingen en herinneringen vanuit ons blijft betaling uit en we zijn er helemaal klaar mee.
Ik hoop dat deze klacht zal bijdragen aan alsnog een spoedige afwikkeling.
M. Blankestijn
Gewenste Oplossing:
Wij willen zsm ons geld ontvangen!

