Klacht: Reisleider schiet te kort

Rietcoul op 28 mei 2015 over Neckermann Reizen in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Neckermann Reizen has resolved this complaint
Klacht opgelost op 5 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

5 juni 2015: Telefonisch contact gehad met mevrouw Coulier. Mevrouw heeft de reis geboekt via Neckermann Belgie. Afgesproken dat zij daar ook de klacht deponeert, en dat ik deze klacht afsluit. Team Customer Service Neckermann Reizen Nederland.

Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 28 mei 2015

Tijdens een reis naar Marrakech van 19 tot 26 mei 2015, ervaren de reizigers teleurstelling over de Nederlandse reisleider Aniss. Hoewel hij de taal sprak, gaf hij weinig informatie en advies over de uitstapjes, waarbij hij meerdere bezienswaardigheden als "niet de moeite waard" bestempelde. De reizigers waren ook niet geïnformeerd over de sluiting van de soeks op gebedsdagen, wat hun ervaring beïnvloedde.

Mijn Klacht:

Wij zijn naar Marrakech geweest van 19 tot 26 mei 2015.
Wij verbleven in een prachtig hotel CLUB KENZI AGDAL MEDINA. Er werd ons een “Nederlandstalige” reisleider aangewezen, nl.Aniss. Die man beheerste inderdaad de Nederlandse taal, maar daar bleef het ook bij. Toen hij de eerste dag uitleg kwam geven over uitstappen en het het gebeuren in Marrakech was dit geklaard in 5 minuten. Op de uitstaplijst stond o.a stadsrondrit waarop wij het antwoord kregen : is niet de moeite. Dan vroegen wij de Tuinen en Stadsmuur, het antwoord was : is niet de moeite waard. Het enige wat hij ons wel adviseerde was het bezoek aan de hoge Atlas.
Met de shuttlebus gingen wij naar de soeks gaan op vrijdag …. gebedsdag dus de soeks zijn gesloten in de namiddag, gelukkig hebben wij dit vernomen via een ander koppel. Hij vertelde ons eigenlijk helemaal niets, en wij waren genoodzaakt ons oor te luisteren te leggen bij de Franstalige gids.

Gewenste Oplossing:

Een Nederlandstalige gids die uitleg geeft zoals het gebeurt bij de Franstaligen (zijn uitleg aan de Franstalige ploeg duurde wel 50 minuten ..... is 45 minuten langer)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Neckermann Reizen over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Neckermann Reizen in behandeling genomen

Bericht van Neckermann Reizen

10 jaren geleden - Beste mevrouw Coulier, Heel vervelend dat u deze ervaring met Neckermann heeft . Kunt u ons uw reserveringsnummer doen toekomen dan kunnen wij deze reactie in behandeling nemen. Met vriendelijke groet, Team Customer Service Neckermann Reizen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Neckermann Reizen een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Neckermann Reizen

Heeft op 05 juni 2015 om 08:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

5 juni 2015: Telefonisch contact gehad met mevrouw Coulier. Mevrouw heeft de reis geboekt via Neckermann Belgie. Afgesproken dat zij daar ook de klacht deponeert, en dat ik deze klacht afsluit.
Team Customer Service
Neckermann Reizen Nederland.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM